BT Corporate - шаблон joomla Оригами
Özgeçmiş

1983 yılı Adana doğumluyum. Anne ve babamın devlet memuru olması nedeni ile birçok ilde bulundum. İlk ve orta öğrenimimi sırasıyla Bitlis, Kocaeli, Aydın'da liseyi ise Bursa ve Gebze'de tamamladım. Üniversite sınavını ilk girişimde kazanarak 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine başladım. İlk senesi inglizce hazırlık olmak üzere 7 senede 80 üstü ortalama ile tıp fakültesinden mezun oldum.

Tıpta uzmanlık sınavını ilk girişimde kazanarak 2008 senesinde Celal Bayar Üniversitesinde Kadın hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında asistanlığa başladım. 2013 yınında mezun olduktan sonra Batman ili Kozluk ilçe Devlet Hastanesinde devlet hizmet yükümlülüğü görevine başladım. Bir sene Kozluk devlet hastanesinde görev yaptıktan sonra Aksaray Maya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde göreve başladım ve halen burada çalışmaya devam etmekteyim.

Soru Sormak mı istiyorsunuz?

Kadın Hastalıkları, Gebelik, Kısırlık, Jinekelojik Ameliyatlar, Doğum ve Doğum sonrası konularda her türlü aklınıza takılan soruları sağ tarafta bulunan -Soru Sor- butonuna tıklayarak veya iletişim kısmındaki mail adresimize yazarak ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Kimler Online

45 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

HABERDAR OLUN

Email'inizi kaydedin bizden haberdar olun: